Dywan sznurkowy płasko tkany pętelka FELICITY 120x170 niebieski granat krem 20465/694





Opis
Dywan sznurkowy płasko tkany pętelka FELICITY
Dywan sznurkowy płasko tkany FELICITY został wykonany w specjalnej technice płaskiego tkania z pętelką, to znaczy, że dywan posiada płaski splot bez runa, a z płaską, miękką pętelką. Dywan sznurkowy jest wyjątkowo łatwy w pielęgnacji, łatwy w odkurzaniu i można go prać i czyścić na mokro. Dywan ma zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne, jest odporny na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg i promienie UV. Pięknie prezentuje się w salonie lub w sypialni, ale również na balkonie i tarasie. Ze względu na swoje zalety w bezproblemowej pielęgnacji i odporność na plamy i zabrudzenia, dywan sznurkowy jest również idealny do biura, kawiarni i innych miejsc użyteczności publicznej, jak hotel, szkoła, przedszkole, czy świetlica.
Dywan jest tez bardzo odporny na wzmożony ruch, jak tez idealny przy małych dzieciach lub zwierzętach domowych. Dywan jest idealny dla alergików.
Prezentowany dywan sznurkowy, płasko tkany pięknie prezentuje się we wnętrzach nowoczesnych i tradycyjnych. Nowoczesny design zachwyci każdego miłośnika pięknych wnętrz. W sklepie z dywanami posiadamy szeroki wybór dywanów sznurkowych płasko tkanych.
Prezentowany dywan to piękny dywan sznurkowy płasko tkany wykonany w technice pętelki. Dywan ze wzorem w pasy idealnie pasuje do nowoczesnego salonu, sypialni lub na taras i balkon. Jest miękki i bardzo komfortowy. Można prać na mokro. Dywan jest odporny na warunki atmosferyczne i nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz.
Parametry:
- Materiał: 100% polipropylen
- Technika tkania: pętelka i płaskie tkanie
- Waga: 1,2 kg / m2
- Grubość: 5-6 mm
- Można stosować przy ogrzewaniu podłogowym
- In & Outdoor
Dane techniczne
Kolor | niebieski |
Rozmiar | 120x170 |