Biurko – jak zorganizować miejsce do zdalnej pracy?

0
Biurko – jak zorganizować miejsce do zdalnej pracy?

Biurko – jak zorganizować miejsce do zdalnej pracy?

 

Obecna na świecie pandemia, zmusiła wiele osób do pozostania w domu i wykonywania swoich codziennych obowiązków zdalnie, w związku z czym pojawia się często pytanie: biurko – jak zorganizować miejsce do zdalnej pracy?

W pracy biurowej, w której niezbędne czynności przeprowadza się za pomocą komputera, dobre biurko stanowi absolutną podstawę. Nie sposób bowiem, przez osiem godzin dziennie, siedzieć na przykład przy stole kuchennym, czy małym stoliczku kawowym w salonie, które zarówno swoją wielkością, jak i wysokością, nie są przystosowane do efektywnej pracy na laptopie. Organizowanie pracy zdalnej, należy rozpocząć od poszukiwań właściwego biurka. Inną ważną kwestią jest również znalezienie odpowiedniego miejsca, gdzie można będzie je postawić w pokoju, w którym praca będzie wykonywana. Zalecane jest, aby miejsce to było dobrze oświetlone, zarówno przez światło dzienne, jak i przez lampy. Warto szanować swoje oczy, dlatego dobrym pomysłem będzie zakup produktu, takiego jak lampka biurkowa, która będzie rzucać światło bezpośrednio na powierzchnię biurka.

Biurko – jak zorganizować miejsce do zdalnej pracy? -kilka praktycznych porad

 

Poszukując odpowiedniego biurka, trzeba wziąć pod uwagę wzrost osoby, która później będzie z niego korzystać. Oczywiście im wyższy jest ten człowiek, tym biurko powinno być też wyższe. Odpowiednia pozycja do pracy to taka, gdy ręce spoczywają swobodnie na blacie, a przedramiona wraz z tułowiem, układają się w kąt prosty. Jest to najbardziej optymalne ułożenie ciała, dzięki któremu kręgosłup nie jest nadmiernie obciążony i w efekcie czego, nie boli. Niezwykle modnym biurkiem, w stylu industrialnym, które cieszy się ogromną popularnością jest biurko Dolem Industrial, dostępne na stronie internetowej naszego sklepu. Biurko to charakteryzuje się idealnym połączeniem bieli i naturalnej barwy drewna. Podstawa mebla, wykonana została z metalu, podczas gdy blat to wysokiej jakości drewno. To modne biurko jest również funkcjonalne z uwagi na wbudowaną szufladę, znajdującą się na środku blatu. W łatwy sposób, można tam schować wszystkie potrzebne przybory do pracy zdalnej. Blat posiada również, niezwykle ważne otwory, w których umieszcza się kable komputera. Dodatkowo, do biurka dołączona została biała podkładka pod laptop, wykonana z ekologicznej skóry, która pięknie kontrastuje z naturalnym kolorem blatu. Podkładka ta świetnie sprawdzi się także podczas pisania notatek na papierze, co również może stanowić pomoc w wykonywaniu pracy zdalnej. To funkcjonalne biurko to  ma 110 cm szerokości i 59 cm głębokości, w związku z czym można go ustawić również w mniejszych pomieszczeniach.

Biurko – najważniejszy element pracy zdalnej

 

W dzisiejszych czasach, gdy pracownicy zostali zmuszeni do świadczenia pracy zdalnej, posiadanie biurka  w domu, stało się koniecznością. Nie oznacza to jednak, że nie może to być mebel, który wzbogaci to wnętrze. Dostępnych jest wiele modeli, które wyróżniają się pięknym wykonaniem i mogą stanowić uzupełnienie aranżacji danego pomieszczenia. Takim produktem, jest niewątpliwie wspaniałe biurko Verk z naszej oferty sklepowej. Produkt ten został stworzony przez renomowaną markę Invicta Interior. To niezwykle gustowne biurko, posiada biały blat, który został wykonany z lakierowanej na wysoki połysk płyty MDF. Z kolei stelaż to stabilna, chromowana stal. Mebel posiada duży, funkcjonalny blat o wymiarach 160 cm szerokości  i 60 cm głębokości. Jak widać, jest to duże biurko, na którym zmieszczą się wszystkie, potrzebne akcesoria do wykonywania wydajnej pracy zdalnej. To również solidnie wykonany mebel, przy którym można komfortowo pracować przez długi czas. Biurka z naszej kolekcji, to wyroby renomowanych firm, spełniające wyszukane wymogi klientów.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, nie sposób wyobrazić sobie pracy w trybie home office, bez odpowiednio dopasowanego biurka. Powinien to być elegancki mebel nie tylko potrzebny do wykonywania efektywnej pracy, ale również dopełniający wystrój danego wnętrza.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl