Jak dbać o dywan shaggy?

0
Jak dbać o dywan shaggy?

Jak dbać o dywan shaggy?

Osoby posiadające w swoich mieszkaniach lub domach, popularne włochacze, zastanawiają się, jak dbać o dywan Shaggy, aby przetrwał on w niezmienionym stanie przez wiele sezonów. Pielęgnacja tego rodzaju wyrobu, wymaga nieco większego nakładu pracy niż ma to miejsce w przypadku dywanów sizalowych lub tych z bardzo niskim runem.

 

Piękne dywany Shaggy, to niewątpliwie jedne z najefektywniejszych wyrobów, które mogą zdobić podłogę salonu lub sypialni. Tego rodzaju dywany, nie nadają się jednak do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Ich wysokie, gęste i bardzo przyjemne w dotyku runo, wspaniale izoluje stopy od podłoża, zapewniając im komfort cieplny. Wysokiej jakości dywany Shaggy doskonale również wygłuszają pomieszczenia. Przy tylu zaletach, produkty te posiadają jednak jedną wadę – wymagają większej troski, jeśli chodzi o utrzymanie ich w czystości. Dywany te cieszą się ogromną popularnością z racji wspaniałego runa, które tworzy atmosferę przytulności w pomieszczeniu, w jakim się znajdzie. Przed zakupem wybranego modelu dywanu Shaggy, warto zapoznać się z informacjami, zamieszczonymi przez producenta na metce, które zawierają między innymi, informację na temat tego, w jaki sposób utrzymać ten wyrób w czystości. Osoby, które posiadają dywany Shaggy, muszą pamiętać o tym, że produkty te należy regularnie oczyszczać, aby usunąć z wysokiego i gęstego runa, drobinki kurzu, roztocza, piasek i inne zanieczyszczenia. Zaniedbanie tego, może doprowadzić do nagromadzenia się u nasady włosa dużej ilości zabrudzeń, które trudniej będzie później wydobyć. Wówczas to wybrany dywan Shaggy, zamiast pięknej i efektownej ozdoby pomieszczenia, może stać się jedynie siedliskiem chorobotwórczych patogenów i mikroorganizmów.

Jak dbać o dywan Shaggy, aby prezentował się rewelacyjnie każdego dnia?

 

Odpowiednia pielęgnacja dywanu Shaggy, polega na odkurzaniu go przy pomocy szczotki trzepiącej lub zwykłej ssawki ze chowaną szczotką. Należy pamiętać, że tradycyjne szczotki, mogą spowodować plątanie się runa i wyrywanie włosów, co może doprowadzić do tego, że produkt ten w krótkim czasie przestanie być dekoracją podłogi. Dywan Shaggy należy odkurzać najpierw z włosem, co pozwoli łatwo usunąć zanieczyszczenia i uniknąć odskakiwania ich drobinek od osnowy tego wyrobu. Później należy odkurzać dywan Shaggy pod włos, aby pozbyć się resztek nieczystości, zalegających w jego runie. W naszym sklepie internetowym, dostępna jest kolekcja dywanów Shaggy Komfort, które zostały wykonane z włókien polipropylenowych. Są one bardzo łatwe do czyszczenia, głównie dlatego, że można je bez problemu wytrzepać przy pomocy, posiadanej w domu trzepaczki do dywanów. Metoda ta doskonale sprawdza się w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń z runa tych wyrobów. W czasie trzepania dywanu, można pozbyć się zalegających w runie mikroorganizmów i roztoczy. Decydując się na oferowane produkty z kolekcji Komfort, można mieć pewność, że są to włochacze, łatwe do utrzymania w czystości. Wyrobem, który w 100% spełni to zadanie jest dywan Komfort Fun Shaggy 120 x 170. Produkt ten ma solidnie wykonane runo, które nie ulega deformacji, nawet po wielu sezonach jego intensywnej pielęgnacji. Oferowany przez nas włochacz, można poddawać cyklicznym zabiegom odkurzania i trzepania, bez obawy o uszkodzenie jego runa.

Dywany Shaggy, które można czyścić na mokro

W naszym sklepie internetowym dostępne są dywany Shaggy, które podobnie jak inne wyroby, zaliczane do tej kategorii, wykonane są z włókien sztucznych lub syntetycznych. Dzięki temu można je bez problemu poddawać zabiegom czyszczącym na mokro. Estetycznie wykonane włochacze z naszych kolekcji dywanów typu Shaggy, można pielęgnować przy pomocy zwilżonej gąbki lub ściereczki. Należy pamiętać, że w trakcie wykonywania tego typu działań, w żadnym wypadku nie można dopuścić do całkowitego przemoczenia runa. Wysokiej jakości dywany Shaggy, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, mogą być czyszczone wyłącznie przy pomocy środków chemicznych, odpowiednich do tego typu zabiegów. Wybierając eleganckie dywany nowoczesne z posiadanej przez nas kolekcji Donna, można być spokojnym, że ich utrzymanie w czystości nie przysporzy kłopotów. Dzięki innowacyjnej technologii, produkty te są odporne na wilgoć, dlatego też ich włókna nie ulegają uszkodzeniu w bezpośrednim kontakcie z wodą. Wyrób taki jak dywan skandynawski Donna w mniejszym rozmiarze, można nawet prać w pralce lub w pralni chemicznej, ponieważ produkt ten jest odporny na działanie temperatury w zakresie do 40 stopni Celsjusza.

Czyszczenie wyrobu, jakim jest dywan Shaggy, nie musi nastręczać trudności, jeśli jest przeprowadzane we właściwy sposób. Kupując produkty tego rodzaju, wykonane z włókien sztucznych, można mieć pewność, że utrzymanie ich w czystości nie będzie problematyczne.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl